księga gości

Wpis:
Przesyłam serdeczne pozdrowienia

Kamila
worldoferotic.pl/


Dodane: Grudzień 30, 2016Wpis:
Pan Wojtek to nie tylko przemiła osoba, ale również wspaniały profesjonalista, pełen wyczucia, który stworzył dla Nas coś wspaniałego i nie­sa­mo­wi­te­go, coś co spra­wia, że łzy na­cho­dzą do oczu z każ­dą chwi­lą - stworzył cudowną pamiątkę, która jest kwintesencją Naszego ślubu i wesela! Pra­ca ja­ką wy­ko­nał Pan Wojtek jest na najwyż­szym po­zio­mie! Ide­al­nie uchwy­co­ne mo­men­ty, ide­al­nie do­pa­so­wa­na mu­zy­ka! Film sprawia, że możemy powrócić do tych chwil i przeżyć je, raz jeszcze! Wielki podziw za taki duży wkład pracy ! ! ! Panie Wojtku jeszcze raz bar­dzo dzię­ku­je­my za Pana za­an­ga­żo­wa­nie w tym waż­nym dla Nas dniu !

Dzię­ku­je­my że by­ł Pan tam razem z Na­mi !


Dodane: Wrzesień 8, 2016Wpis:
Dziękujemy za piękny film i zdjęcia z naszego ślubu, oraz za wspaniałą współpracę. Dzięki Wam mamy naprawdę piękną pamiątkę. Szczerze polecamy :) :)

Dodane: Wrzesień 7, 2016
Wpis:
Bardzo dziekujemy za wspanialy film oraz zdjecia. Wszedzie widac reke profesjonalisty. Film i podklad muzyczny bardzo nas wzruszyl, a zarazem bylo duzo zabawnych momentow, ktore wzbudzily w nas duzo smiechu. Wspolpraca od samego poczatku do konca ukladala nam sie super, bez zadnych zastrzezen. Bardzo milo, bedzie nam wracac myslami do naszego slubu i wesela. Pozdrawiamy ;)

Dodane: Grudzień 28, 2015Wpis:
Dziękujemy naszym wspaniałym Fotografom za pełen profesjonalizm, świetną atmosferę a co najważniejsze cudowne zdjęcia. Ludzie godni polecenia ;)

Dodane: Wrzesień 28, 2014
Wpis:
Pan Wojtek i Kasia to profesjonaliści pod każdym względem!!! Są niezawodni, pomysłowi i zabawni. Polecam wszystkim, którzy chcą, aby filmowanie ich wesela przebiegało bezstresowo, a sesja zdjęciowa była oryginalna. Nasze wesele było już czwartym w mojej rodzinie, które upamiętniali Pan Wojtek i Kasia, więc o czymś to świadczy :D. Gorąco polecamy i dziękujemy!!!

Dodane: Wrzesień 15, 2014
Wpis:
Świetny kontakt... :) pełen luz... neutralna atmosfera... humor i konkretność... to wszystko można znaleźć u Wojciecha Frymarka ;)

Dodane: Sierpień 1, 2013Wpis:
CB radio - poradnik

Sympatycy łączności przez CB radio i krótkofalówki PMR 446 z Sulejówka i okolic publikują informacje o sprzęcie, akcesoriach, porady.

radioamator.elektroda.eu


Dodane: Grudzień 24, 2012
Wpis:
Chcielibyśmy bardzo podziękować za nagranie super filmu z naszego wesela. Uwiecznione są najważniejsze momenty oraz idealnie wszystko dopasowane! Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy na pewno polecać Pana usługi filmowania oraz fotografowania wesela. Jednym słowem : Pełen profesjonalizm i doświadczenie, połączone z humorem :) Pozdrawiamy serdecznie, do zobaczenia, Sylwia i Tomek.

Dodane: Listopad 27, 2012Wpis:
Na filmie zostały ujęte wszystkie chwile warte zapamiętania. Pomimo niezbyt sprzyjającej aury, pan Wojtek sprawił że zarówno zdjęcia jak i film pełne były radości, optymizmu, uśmiechu i dobrej zabawy. Ogląda się i wspomina z przyjemnością. Dziękujemy i gorąco polecamy!

Dodane: Październik 22, 2012
Powered by PHP Guestbook 1.7 from PHP Scripts
 
1 2 ostatnia »